E-BÜLTEN KAYIT

İletişim Formu

Geri Dön

“E-BÜLTEN KAYIT” BÖLÜMÜNDEN BİZE İLETTİĞİNİZ KİŞİSEL VERİLERE İLİŞKİN AYDINLATMA METNİ

Bu aydınlatma metni, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun (“Kanun”) 10. maddesi ile Aydınlatma Yükümlülüğünün Yerine Getirilmesinde Uyulacak Usul ve Esaslar Hakkında Tebliğ kapsamında veri sorumlusu sıfatıyla Kadın Girişimciler Derneği (“KAGİDER”) tarafından hazırlanmıştır.

KAGİDER tarafından, kagider.org adresindeki websitesi üzerinde “E-Bülten Kayıt” bölümünde bulunan formu doldurmak suretiyle bize ilettiğiniz kimlik (ad-soyad) ve iletişim (e-posta adresi) kategorilerindeki kişisel verileriniz, sizi KAGİDER’in çalışmaları ve etkinliklerine ilişkin bilgilendirmek için tarafınıza talebiniz doğrultusunda e-bülten gönderilmesi amacıyla, bilgilerinizin e-bülten alıcıları listesine eklenmesi suretiyle Kanun’un 5. maddesinde belirtilen “işleme faaliyetinin sözleşmenin kurulması ve/veya ifası için gerekli olması” hukuki dayanağına istinaden tamamen veya kısmen otomatik yollarla saklanacak ve işlenecektir.

Kişisel verilerinizin işlenmesine dair Kanun’un 11. maddesinde ilgili kişi olarak size tanınan haklara ilişkin taleplerinizi, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliğe göre KAGİDER’e iletebilirsiniz.