E-BÜLTEN KAYIT

2020

Geri Dön
 • KAGİDER Dijital Sohbetler 18 - Başarılı Kadınlar İlham Oldu /1 Aralık 2020

  KAGİDER’in online canlı yayın buluşmaları ‘Dijital Sohbetler’ bu hafta ‘Cesaret Veren Kadınlar’ başlığıyla düzenlendi.

  Bülten Tarihi: 02.12.2020
 • KAGİDER Dijital Sohbetler 17- Destekler ve Teşvikler / 17 Kasım 2020

  KAGİDER’in pandemi sürecinde gerçekleştirdiği online canlı yayın buluşmaları ‘Dijital Sohbetler’ bu hafta ‘Girişimciler için Destekler ve Teşvikler’ başlığıyla düzenlendi.

  Bülten Tarihi: 18.11.2020
 • KAGİDER Dijital Sohbetler 16 - Girişimcilik Yolculuğumuz ve Kriz Döneminde Dayanıklılık / 3 Kasım 2020

  KAGİDER’in pandemi sürecinde gerçekleştirdiği online canlı yayın buluşmaları ‘Dijital Sohbetler’ bu hafta ‘Girişimcilik Yolculuğumuz ve Kriz Döneminde Dayanıklılık’ başlığıyla düzenlendi.

  Bülten Tarihi: 04.11.2020
 • Kadın Girişimciler “İYİ İŞLER”le Güçleniyor / 21 Ekim 2020

  Boyner Grup ve KAGİDER işbirliğiyle ve Bank of America’nın finansal desteğiyle gerçekleştirilecek “İYİ İŞLER: Gıda ve Elektronik Dışı Perakendede Yer Alan Kadın Girişimcileri Güçlendirme Programı”nın dördüncü dönemi pandemi nedeniyle online platformda başlıyor. Birleşmiş Milletler ve Dünya Bankası tarafından dünyaya örnek gösterilen program kapsamında, işletme sahibi 27 kadın girişimciye bireysel ve kurumsal kapasite geliştirme desteği verilecek.

  Bülten Tarihi: 22.10.2020
 • KAGİDER ve Sanofi Türkiye İş Birliği ile Yürütülen Geleceğin Kadın Liderleri Programı 10. Yılında / 13-16 Ekim 2020

  Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ve Sanofi Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen ‘Geleceğin Kadın Liderleri’ projesinin 2020 yılı buluşması 13-16 Ekim tarihlerinde dijital olarak gerçekleşti. Bu yıl 1000 başvurunun alındığı dört günlük eğitim programı sonunda Türkiye’nin her yanından gelen başarılı 200 genç kadınının dört günlük eğitimlerini tamamlamasıyla; ‘Geleceğin Kadın Liderleri’ mezunlarının sayısı 1000’e ulaştı.

  Bülten Tarihi: 22.10.2020
 • KAGİDER Dijital Sohbetler 15 - Afrika Pazarı ve Fırsatlar

  Bülten Tarihi: 21.10.2020
 • KAGİDER Ekonomi Sohbetleri Serisi

  Bülten Tarihi: 14.10.2020
 • Kadın İçin Taşıyoruz Projesini Basın Mensupları ile Paylaştık

  DFDS Akdeniz İş Birimi iş birliğinde hayata geçirdiğimiz “Kadın İçin Taşıyoruz” projesini basın mensupları ile bir araya geldiğimiz basın toplantısında paylaştık.

  Bülten Tarihi: 14.10.2020
 • EKOTURK TV Program Katılımı

  KAGİDER Başkanı Emine Erdem, 17 Eylül 2020 tarihinde EKOTÜRK TV kanalında Özlem Karakullukçu’nun konuğu olarak yer aldı

  Bülten Tarihi: 14.10.2020
 • Kozmetik ve Güzellik Sektöründe Kadın Girişimci Hızlandırma Programı Buluşması

  Kozmetik ve Güzellik Sektöründe Kadın Girişimci Hızlandırma Programı Buluşması

  Bülten Tarihi: -
 • Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması'na Başvurular Başladı

  Garanti Bankası ve Ekonomist Dergisi ortaklığıyla bu yıl 14. kez düzenlediğimiz Türkiye’nin Kadın Girişimcisi Yarışması'na başvurular başladı.

  Bülten Tarihi: 13.10.2020
 • Afrika’lı Kadın Girişimcilere KAGİDER’i Sunduk

  KAGİDER Genel Sekreteri Yeşim Seviğ Uluslararası Ticaret Merkezi ITC tarafından düzenlenen ve Batı Afrika’daki kadın girişimcileri güçlendirmeyi hedefleyen programları kapsamında Batı Afrika Kadın Girişimci Derneği FEBWE ve üyelerine KAGİDER tanıtımı yaparak derneklerin çalışmaları için önerileri paylaştı.

  Bülten Tarihi: 13.10.2020
 • KAGİDER & UPS & KEDEV Kadın İhracatçı Programı

  UPS Türkiye, KAGİDER ve KEDV işbirliğinde yürütülen Kadın İhracatçı Programı (KİP), girişimci kadınların işlerini dünyaya açmasını teşvik amacıyla düzenlenen eğitim programıdır.

  Bülten Tarihi: -
 • Kadın Liderlik Platformu (KLP)

  Özel sektördeki başarılı kadın yetenek yönetimi örneklerinin paylaşılması ve bu konudaki fikir önderlerinin düzenli buluşmalarla karşılıklı görüş alışverişinde bulunmalarını sağlayan bir oluşumdur.

  Bülten Tarihi: 13.10.2020
 • KAGİDER Kahvaltı Toplantısı - İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu

  KAGİDER alanında uzman konukları ağırladığı, gelenekselleşen Kahvaltı Toplantıları’na kaldığı yerden devam ediyor. Yeni sezonun ilk etkinliğinin konuğu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu oldu. Moderasyonunu KAGİDER Danışmanı Necati Özkan’ın üstlendiği toplantıda kadın girişimcilerin sorularını yanıtlayan Ekrem İmamoğlu, belediyenin kadın politikalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

  Bülten Tarihi: -
 • KAGİDER Dijital Sohbetler 13 - Gündem Yapay Zeka Oldu

  KAGİDER’in iş dünyasını bir araya getiren online canlı yayın buluşmaları ‘Dijital Sohbetler’ yeni sezonda kaldığı yerden devam ediyor. Yapay zekânın konuşulduğu ve moderatörlüğünü gazeteci Timur Sırt’ın üstlendiği yeni sezonun ilk buluşmasının konuşmacıları; KAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Aytül Erçil, Al Ethics Lab Kurucusu ve Yöneticisi, felsefeci Dr. Cansu Canca ile Armut.com Kurucu Ortağı Erol Değim oldu.

  Bülten Tarihi: 23.09.2020
 • İŞ DÜNYASI DERNEKLERİNDEN ORTAK AÇIKLAMA

  Dünyanın kadınlar, gelecek nesiller ve tüm insanlık için daha iyi bir yer olması vazgeçilmez bir hedeftir. Kadının ekonomiye katılımı ülkeleri refaha ulaştırmakta kilit bir öneme sahiptir.

  Bülten Tarihi: -
 • Geleceğin Kadın Liderleri için yeni dönem başvuruları başladı

  KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği ve Sanofi Türkiye iş birliğiyle hayata geçirilen ‘Geleceğin Kadın Liderleri’ projesinin, 2020 yılı yeni dönem başvuruları açıldı. Genç kadınların ekonomik ve sosyal hayata katılımını artırmak, kadınlara kariyer basamaklarında fırsat eşitliği yaratmak ve kadın istihdamına katkı sağlanması hedefiyle yürütülen program, 10. yılında 200 genç kadına daha eğitim şansı sunacak.

  Bülten Tarihi: -
 • ‘KAGİDER Dijital Sohbetler’de Teşvikler Ve Destekler Konuşuldu

  KAGİDER’in pandemi sürecinde gerçekleştirdiği online canlı yayın buluşmaları ‘Dijital Sohbetler’in on ikincisi gerçekleşti. Moderatörlüğünü KAGİDER Başkan Yardımcısı Bahar Kayserilioğlu’nun üstlendiği panelin konuşmacıları EY Türkiye Sosyal Güvenlik ve İş Hukuku Hizmetleri Direktörü Dr. Hakkı Demirci, Finance & Insurance Yönetim Kurulu Üyesi Alacak Sigortası Meryem Salman ve Uğurlu Danışmanlık Yönetici Ortağı Gülgün Korkusuz oldu.

  Bülten Tarihi: 02.07.2020
 • DFDS Akdeniz İş Birimi, KAGİDER iş birliğinde, Türkiye ve İtalya’dan kadın girişimcileri dijital ortamda buluşturdu

  Denizcilik ve lojistik alanlarında Avrupa’nın lider firması DFDS’nin dijital platformu DFDS Akademi, 10 Haziran Çarşamba günü gerçekleştirdiği webinarda KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) iş birliği ile Türkiye’den kadın girişimcilerle AIDDA üyesi İtalyan kadın girişimcileri buluşturdu. DFDS’in Avrupa’da önemli bir ticaret ortağı olan İtalya ile Türkiye’den kadın girişimciler pandemi süreciyle ilgili tecrübelerini ve birlikte iş yapma fırsatlarını konuştu. Buluşmada KAGİDER ve AIDDA arasında iyi niyet protokolü de imzalandı.

  Bülten Tarihi: 10.06.2020