E-BÜLTEN KAYIT

2020

Geri Dön
 • ORTAK AÇIKLAMA

  Şu an dünyanın neredeyse tamamı, son yüzyılın en büyük felaketlerinden biri olarak tanımlanan Covid-19 salgınından muzdarip durumda. İki cihan harbinden sonra, dünyanın karşı karşıya kaldığı en büyük krizi yaşıyoruz.

  Bülten Tarihi: 04.04.2020
 • KAGİDER Basın Açıklaması- 8 Mart

  Nüfusumuzun yarısını oluşturan kadınlar ekonomik ve toplumsal hayatta eşit varlık gösteremediği sürece, ülkemiz gelişmiş, müreffeh ülkeler arasına katılamayacaktır. Ekonomik olarak güçlenen kadın, hem diğer kadınların, hem de toplumun güçlenmesine katkı sağlayacaktır.

  Bülten Tarihi: 07.03.2020
 • “İyi İşler” 2020 başvuruları başladı

  Boyner Grup, Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) işbirliği ve Bank of America desteğiyle gerçekleştirilen “İyi İşler: Gıda ve Elektronik Dışı Perakendede Kadın Girişimcileri Güçlendirme Programı”nın dördüncü dönem başvuruları başladı. “İyi İşler: Perakendede Kadın Girişimcileri Güçlendirme Programı” kadın girişimci oranını artırmayı, mevcut kadın girişimcileri güçlendirmeyi ve kadınların hem finansmana hem de pazara erişimlerinde destek olmayı amaçlıyor.

  Bülten Tarihi: 03.03.2020
 • Kayserili Kadın Girişimciler Buluştu

  KAGİDER koordinatörlüğünde, KAİSDER ve BUİKAD paydaşlığında yürütülen, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen İş Dünyasında Kadın İletişim Ağı (Women Business Network W-BUN) projesi kapsamında Kayserili kadın girişimciler ile bir araya gelindi. Toplantıda kadın girişimcilerin sorunları ve çözüm önerileri ele alındı.

  Bülten Tarihi: 03.03.2020
 • “Kadın İhracatçı Programı” Antalya'da gerçekleştirildi

  KAGİDER, UPS ve KEDV paydaşlığında yürütülen “Kadın İhracatçı Programı” Antalya'da gerçekleştirildi.

  Bülten Tarihi: 12.02.2020
 • Satın alma paneli düzenlendi

  KAGİDER ve TEDAR işbirliğinde kadın girişimcilerle özel sektör satın almacılarını biraraya getirdik.

  Bülten Tarihi: 18.02.2020
 • Istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu ile bir araya geldik

  KAGİDER Heyeti, Istanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti.

  Bülten Tarihi: 13.02.2020
 • KAGİDER Tech Talks Etkinliği Düzenlendi

  ''KAGİDER Tech Talks'' etkinliği "Dijital Girdapta Hayatta Kalmak" ana temasıyla Facebook İstasyon'da Ekonomist, Fütürist, Ajans Başkanı Ufuk Tarhan moderasyonunda gerçekleşti.

  Bülten Tarihi: 20.02.2020
 • İş Dünyasında Kadın İletişim Ağı Antalya’daydı

  KAGİDER koordinatörlüğünde, KAİSDER ve BUİKAD paydaşlığında yürütülen, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen İş Dünyasında Kadın İletişim Ağı (Women Business Network W-BUN) projesi kapsamında Antalyalı kadın girişimciler ile bir araya gelindi. Toplantıda kadın girişimcilerin sorunları ve çözüm önerileri ele alındı.

  Bülten Tarihi: 12.02.2020
 • Sürdürülebilir Kalkınma İçin Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Şart

  KAGİDER’in her ay düzenlediği, gelenekselleşen Kahvaltı Toplantıları’nın bu ayki konuğu TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski, KAGİDER Başkanı Emine Erdem’in evsahipliğinde gerçekleşen etkinlikte sürdürülebilir kalkınma ve toplumsal cinsiyet eşitliği üzerine görüşlerini paylaştı.

  Bülten Tarihi: 26.02.2020
 • Kadın Liderlik Platformu’nun beşinci zirvesi yapıldı

  Beşinci Kadın Liderlik Platformu zirvesi geniş bir katılımla İstanbul’da yapıldı. “Kapsayıcılık: Egosistemden Ekosisteme” temasıyla gerçekleşen zirvede özellikle ekosistemler ve networkler üzerinde duruldu.

  Bülten Tarihi: 20.02.2020
 • Samsunlu Kadın Girişimciler Buluştu

  KAGİDER koordinatörlüğünde, KAİSDER ve BUİKAD paydaşlığında yürütülen, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen İş Dünyasında Kadın İletişim Ağı (Women Business Network W-BUN) projesi kapsamında Samsunlu kadın girişimciler bir araya geldi. Toplantıda kadın girişimcilerin sorunları ve çözüm önerileri ele alındı.

  Bülten Tarihi: 31.12.2019
 • KAGİDER’İN “TARIMDA KADIN GİRİŞİMCİ GELİŞTİRME VE HIZLANDIRMA PROGRAMI” HAYATA GEÇTİ!

  Tarım sektöründe faaliyet gösteren kadın girişimcilere destek vermeyi amaçlayan KAGİDER Kadın Girişimci Geliştirme ve Hızlandırma Programı 8 – 9 Şubat 2020 tarihlerinde Migros işbirliğinde iki günlük kampla gerçekleştirildi. Tarım sektöründen uzmanlar ve başarılı girişimcilerle, Migros’un pazarlama yöneticilerinin konuşmacı olarak katıldığı toplantılarda sektör tüm boyutlarıyla ele alındı, kadın girişimcilerin büyümelerine ve güçlenmelerine yardımcı olacak bilgiler verildi.

  Bülten Tarihi: 09.02.2020
 • İş Dünyasında Kadın İletişim Ağı İzmirdeydi

  KAGİDER koordinatörlüğünde, KAİSDER ve BUİKAD paydaşlığında yürütülen, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen İş Dünyasında Kadın İletişim Ağı (Women Business Network W-BUN) projesi kapsamında İzmirli kadın girişimciler ile bir araya gelindi. Toplantıda kadın girişimcilerin sorunları ve çözüm önerileri ele alındı.

  Bülten Tarihi: 24.01.2020
 • Girişimciler için Güncel Destekleri Dinliyoruz

  KAGİDER olarak “Girişimciler için Güncel Destekleri Dinliyoruz” konulu iki oturumlu etkinlik düzenledik.

  Bülten Tarihi: 15.01.2020