E-BÜLTEN KAYIT

2008

Geri Dön

Geleceğin Kadın Liderleri için yeni dönem başvuruları başladı

KAGİDER (Türkiye Kadın Girişimciler Derneği) ve Sanofi Türkiye tarafından 2010 yılında hayata geçen Geleceğin Kadın Liderleri programı, 10. dönemine başlıyor.

İş hayatına yönelik temel bilgi ve beceriler, kariyer geliştirme ve yönetmeye yönelik bakış açısı ve işe giriş becerileri eğitimlerini içeren Geleceğin Kadın Liderleri programı, Türkiye’nin dört bir yanından genç kadınların başvurularını bekliyor. Programa üniversitelerden 2019-2020 ve 2020-2021 dönemlerinde mezun olacak, 20-25 yaş arası, yeniliklere ve gelişmelere açık tüm genç kadınlar 2 Ağustos 2020 tarihine kadar başvurabilecek.

Programda yer alacak genç kadınlar, iş bulma süreçlerinde kendilerine faydalı olabilecek zaman yönetimi, özgeçmiş yazma, mülakat simülasyonları gibi eğitimlerin yanı sıra, iş hayatlarına yön verecek etkin iletişim, kariyer planlaması ve profesyonel oryantasyon eğitimlerini alarak sertifikasyon sürecinden geçirilecek. Eğitim süresince katılımcılara değişik sektörleri tanımaları için farklı şirketlerin temsilcileri ile tanışma ve iletişim kurma imkanı da sağlanacak.

Katılımcıların online mülakatlar sonucu belirleneceği Geleceğin Kadın Liderleri yeni dönem programı 13-16 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Ülkemizdeki COVID-19 tedbirleri kapsamında programın eğitimleri bu seneye özel olarak online bir platform üzerinden verilecek.  

Bugüne kadar programdan sertifika alan 800 genç kadının yüzde 92’sinin iş hayatına katıldığı ve ücretsiz olarak gerçekleştirilen Geleceğin Kadın Liderleri Programı’na başvurular projenin web sitesi www.geleceginkadinliderleri.org üzerinden yapılabiliyor.

Fotoğraf Galerisi